Jaké druhy výuky nabízíme

Chcete-li, můžete kombinovat na hodině dva nástroje.


INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Jde o klasickou výuku, kde je žák sám a učitel se mu celou dobu intenzivně věnuje. Vhodné pro náctileté, dospělé a ty, kteří se chtějí hře věnovat víc do hloubky.


VÝUKA PRO MAMINKY nebo TATÍNKY S DÍTĚTEM

Po mnohých zkušenostech nabízíme výuku pro maminky samozřejmě i pro tatínky s tím, že si mohou s sebou vzít dítko a mít s ním společnou výuku. Není problém i dvě dítka. Z vlastní zkušenosti víme, že malé děti nevydrží hrát 60min. a proto nabízíme možnost rodičům učit se hrát na kytaru nebo na ukulele. Budeme se věnovat jak jim, tak i jejich dětem. Sami se pak během roku rozhodnete, zda dítě ve hře na nastroj dál rozvíjet nebo naopak ne. Většina dětí se totiž začne o kytaru zajímat právě proto, že na ni vidí hrát své rodiče. Výuku většinou uzpůsobujeme tak, aby rodič a dítě spolu mohli hrát.


VÝUKA VE DVOJICI

Výuka ve dvojici je velmi častá. Je zábavnější. Mnohdy motivuje víc, protože přeci nemůžete nechat ve "štychu" kolegu a tak cvičíte na kytaru víc. Úrovňově i stylově se snažíme dát žáky dohromady tak, aby si sedli. Vhodné pro menší děti a v podstatě pro všechny věkové kategorie.                                                                  VÝUKA VE TROJICI A VE SKUPINĚ

Tento druh výuky je vhodný buď pro méně náročné hráče, kteří si chtějí prostě zahrát a zazpívat písničky u táboráku nebo pro radost, nebo naopak pro mírně pokročilé až pokročilé hráče, kteří se zde již mohou sehrávat v různých rolích (např. doprovod, sólo, zpěv). Toto je výborná průprava do kapely (hospody, k táboráku). Hraní ve skupině je velmi motivující a inspirující. Nicméně aby výuka neztratila na kvalitě skupina se tvoří jen po domluvě s učiteli.


                                                               INTERNETOVÝ KURZ s "PEDAGOGEM"

Nabízíme zajímavý "hybridní" kurz hry na kytaru a ukulele..

Internet je plný "online kurzů" hry na kytaru, které jsou sice bezva, ale chybí jim zásadní věc, a to je zpětná vazba a korekce ze strany učitele. Tento kurz je sice také online, ale jste "pod dohledem" pedagogů. Ke všem Vašim nahrávkám se vyjadřujeme, takže máte jasno, co děláte dobře nebo špatně.

Pro koho je určen

Pro studenty a dospěláky.
Pro ty, co by rádi na kytaru nebo na ukulele uměli hrát, ale nemohou na kurz chodit osobně a hlavně pravidelně.

Jak to probíhá

Intenzívní kurz na úvod, kde položíme základy, abychom měli na čem stavět. Tam je nutné přijít osobně. Dál se přihlásíte na webovou stránku, kde budou umístěné "online lekce" ve formě videí, PDF a audionahrávek. Vaším úkolem je potom nahrát vlastní videonahrávku, ke které my poskytneme zpětnou vazbu, co se povedlo, co je třeba zlepšit a zadáme další úkoly. Máme v plánu vás pronásledovat, pokud třeba zapomenete nahrávat .-) V průběhu kurzu se ještě dvakrát sejdeme a vše probereme - opět osobně .-)

Více informací vám poskytneme telefonicky nebo po mejlu.


© 2020 Arch Design Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!