TYPY VÝUKY

Chcete-li, můžete kombinovat na hodině dva nástroje.


VÝUKA PRO MAMINKY nebo TATÍNKY S DÍTĚTEM

Po mnohých zkušenostech nabízíme výuku pro maminky samozřejmě i pro tatínky s tím, že si mohou s sebou vzít dítko a mít s ním společnou výuku. Není problém i dvě dítka. Z vlastní zkušenosti víme, že malé děti nevydrží hrát 60min. a proto nabízíme možnost rodičům učit se hrát na kytaru nebo na ukulele. Budeme se věnovat jak jim, tak i jejich dětem. Sami se pak během roku rozhodnete, zda dítě ve hře na nastroj dál rozvíjet nebo naopak ne. Většina dětí se totiž začne o kytaru zajímat právě proto, že na ni vidí hrát své rodiče. Výuku většinou uzpůsobujeme tak, aby rodič a dítě spolu mohli hrát. Délka 60min..


                                                                    INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Jde o klasickou výuku, kde je žák sám a učitel se mu celou dobu věnuje. Vhodné pro náctileté, dospělé a ty, kteří se chtějí hře věnovat víc do hloubky. Pro menší děti je to poměrně dlouhá výuka na to, aby se soustředily po celou dobu. Délka je  60min.


                                                                         VÝUKA VE DVOJICI

Výuka ve dvojici je velmi častá. Je zábavnější. Mnohdy motivuje víc, protože přeci nemůžete nechat ve "štychu" kolegu a tak cvičíte na kytaru víc. Úrovňově i stylově se snažíme dát žáky dohromady tak, aby si sedli. Vhodné pro menší děti a v podstatě pro všechny věkové kategorie. Délka 60min..


                                                            VÝUKA VE TROJICI A VE SKUPINĚ

Učíme takto folk ve skupině nebo formujeme malé skupinky, kde se hrají tria, dua. Znamená to, že hrajeme třeba písničky s tím, že jeden hraje sólovou melodii, druhý akordy a třetí zas něco jiného + třeba zpěv. Výuka je přizpůsobována žákům a tomu co se jim líbí. Učitelé vše pro žáky píší a připravují. Naučí se tak spolupracovat, sehrát se a časem někde společně zahrát. Je to vhodné i pro ty, co chtějí udržovat již nabyté zkušenosti například ve folku, ale nemají si s kým zahrát. Výuka je rozhodně motivační, protože je tu veselá nálada. Délka 60min..


VÝUKA VE SKUPINĚ (od 5lidí)

VÝUKA VE SKUPINĚ (od 5lidí) ...

Skupina pro děti 10-12let    a   skupina dětí 12 - 16let   začátečníci

Letos nově po zkušenostech z táborů otevíráme tyto dva typy skupinové výuky. Je určena novým žákům - začátečníkům. Věk v každé ze skupin je omezen proto, aby se v každé z nich sešli zhruba rovnocení hráči a postupovali všichni podobným tempem. Převážně půjde o doprovod k písničkám, ale může se to na výuce vyvinout jinak.

VÝUKA VE SKUPINĚ pro pokročilé (od 5lidí)

Týká se to žáků naší školy, které známe a víme, že spolu nemají problém hrát.


KOMBINOVANÁ VÝUKA  (internet + osobně)


Výuka je primárně určená pro mírně pokročilé nebo pokročilé hráče, není vhodná pro úplné začátečníky. Probíhá na týdenní bázi, učitel nahraje výukové materiály (video, pdf a audiosoubory) a žák má za úkol do týdne nahrát vlastní video. Na to učitel reaguje opět pomocí videa, kde opraví chyby a vysvětlí, co je možné zlepšit, popřípadě zadá další úkol. Jedenkrát do měsíce proběhnou o víkendu konzultační hodiny, kde si žák s učitelem zahrají osobně, a domluví se na tom, jakým směrem bude dál výuka probíhat.
Výuka je šitá Vám na míru, to znamená, že se budeme učit to, co Vás zajímá, ať už jsou to populární písničky, folk, blues, elektrická kytara nebo ukulele. Vy si řeknete, co byste se chtěli naučit zahrát a my Vám vytvoříme metodicky smysluplný kurz, který Vás bude kousek po kousku posouvat k vytouženému výsledku.
Hlavní výhodou této formy studia je Vaše časová flexibilita - nemusíte se každý týden hnát do hudebky, cvičíte a úkoly nahráváte z pohodlí domova, podle Vašich časových možností. Oproti nespočetnému množství kurzů dostupných na internetu je tu zase okamžitá zpětná vazba jak online, tak prostřednictvím osobních konzultací, které jsou podle našeho názoru pro výuku hudebního nástroje nutností.

Pro další podrobnější informace se nám ozvěte. Vše vám vysvětlíme.

-