Nástroje - výuka

Akustika, španělka
 
Asi nejčastější výuka která tu probíha, je výuka hry na akustickou (jen kovové struny) nebo španělskou (nylonové struny) kytaru. Učíme všechno možné. Můžem připravit na konzervatoř, nebo se tu naučíte doprovázet písničky k táboráku, naučíme vás používat trsátko - chcete-li, nebo se prostě a jednoduše přizpůsobíme vašim přáním. Výuka probíha buď individuálně nebo ve dvojici. 
 
K výuce potřebujete: kytaru, obal ke kytaře, ladičku. Pokud cokoliv z toho nemáte, sdělte nám to - s výběrem kytary a příslušenství pomůžeme.
 
Elektrická kytara
 
Nabízíme výuku individuální a ve dvojici.
Můžete se tu naučit metal, rock, blues, jazz, improvizaci, atd..
 
K výuce potřebujete: vlastní elektrickou kytaru a "šňůru", abyste se mohli připojit ke kombu. Pokud cokoliv z toho nemáte, sdělte nám to - s výběrem kytary a příslušenství pomůžeme.
 
Ukulele
Nabízíme výuku hry na ukulele. Naučit se hrát běžným způsobem na ukulele je relativně jednoduché, takže pokud chcete, je tu možnost výuku kombinovat s kytarou. Většina učitelů kytary ovládá i hru na ukulele.
 
K výuce potřebujete: vlastní ukulele, obal a klipvou ladičku. Pokud cokoliv z toho nemáte, sdělte nám to - s výběrem kytary a příslušenství pomůžeme.
 

 

SLEVA PRO ŽÁKY ŠKOLY: škola má slevu 10% v obchodě KYTARY.CZ, Lidická 28, Brno

Vše ohledně slevy vám vysvětlím

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode