Nástroje - výuka

Akustika, španělka
 
Asi nejčastější výuka která tu probíha, je výuka hry na akustickou (jen kovové struny) nebo španělskou (nylonové struny) kytaru. Učíme všechno možné. Můžem připravit na konzervatoř, nebo se tu naučíte doprovázet písničky k táboráku, naučíme vás používat trsátko - chcete-li, nebo se prostě a jednoduše přizpůsobíme vašim přáním. Výuka probíha buď individuálně nebo ve dvojici. 
 
K výuce potřebujete: kytaru, obal ke kytaře, ladičku. Pokud cokoliv z toho nemáte, sdělte nám to - s výběrem kytary a příslušenství pomůžeme.
 
Elektrická kytara
 
Nabízíme výuku individuální a ve dvojici.
Můžete se tu naučit metal, rock, blues, jazz, improvizaci, atd..
 
K výuce potřebujete: vlastní elektrickou kytaru a "šňůru", abyste se mohli připojit ke kombu. Pokud cokoliv z toho nemáte, sdělte nám to - s výběrem kytary a příslušenství pomůžeme.
 
Ukulele
Nabízíme výuku hry na ukulele. Naučit se hrát běžným způsobem na ukulele je relativně jednoduché, takže pokud je možnost a je k dispozici adekvátní lektor, dá se výuka kombinovat s kytarou.
 
K výuce potřebujete: vlastní ukulele. Pokud cokoliv z toho nemáte, sdělte nám to - s výběrem kytary a příslušenství pomůžeme.
 
Folk ve skupině
Protože je tu čím dál víc zájemců o doprovodnou kytaru ke zpěvu, tak jsme se rozhodli utvořit skupinky zhruba 3,4 žáků podobné úrovně, kde se celou hodinu jen hraje a zpívá písničky. Je to vhodné i pro ty, co chtějí udržovat již nabyté zkušenosti, ale nemají si s kým zahrát. Výuka je rozhodně motivační, protože je tu veselá nálada. Takže se určitě přinejmenším odreagujete. Pokud se děsíte toho, že byste museli zpívat, neděste se, lekor zpívá celou hodinu a záleží na vás, zda se přidáte nebo ne.
 
Cena
1.Folk ve skupině (min.3 žáci) hodina 60min.: 2500kč
2.Cena pro ty, co chodí do jineho našeho kurzu: 2000kč
3.Bude-li vás 5 a více, domluvíme se na nižší ceně.

 

SLEVA PRO ŽÁKY ŠKOLY: škola má slevu 10% v obchodě KYTARY.CZ, Lidická 28, Brno

Vše ohledně slevy vám vysvětlím

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode