Kombinovaná výuka -  internet / osobní výuka


Výuka je primárně určená pro mírně pokročilé nebo pokročilé hráče, není vhodná pro úplné začátečníky. Probíhá na týdenní bázi, učitel nahraje výukové materiály (video, pdf a audiosoubory) a žák má za úkol do týdne nahrát vlastní video. Na to učitel reaguje opět pomocí videa, kde opraví chyby a vysvětlí, co je možné zlepšit, popřípadě zadá další úkol. Jedenkrát do měsíce proběhnou o víkendu konzultační hodiny, kde si žák s učitelem zahrají osobně, a domluví se na tom, jakým směrem bude dál výuka probíhat.
Výuka je šitá Vám na míru, to znamená, že se budeme učit to, co Vás zajímá, ať už jsou to populární písničky, folk, blues, elektrická kytara nebo ukulele. Vy si řeknete, co byste se chtěli naučit zahrát a my Vám vytvoříme metodicky smysluplný kurz, který Vás bude kousek po kousku posouvat k vytouženému výsledku.
Hlavní výhodou této formy studia je Vaše časová flexibilita - nemusíte se každý týden hnát do hudebky, cvičíte a úkoly nahráváte z pohodlí domova, podle Vašich časových možností. Oproti nespočetnému množství kurzů dostupných na internetu je tu zase okamžitá zpětná vazba jak online, tak prostřednictvím osobních konzultací, které jsou podle našeho názoru pro výuku hudebního nástroje nutností.

Pro další podrobnější informace se nám ozvěte. Vše vám vysvětlíme.

 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode