NABÍZÍME PRÁZDNINOVOU VÝUKU V BRNĚ (červenec, srpen)
 
olk ve skupině - Brno
Protože je tu čím dál víc zájemců o doprovodnou kytaru ke zpěvu, tak jsme se rozhodli utvořit skupinky zhruba 3,4 žáků podobné úrovně, kde se celou hodinu jen hraje a zpívá písničky. Je to vhodné i pro ty, co chtějí udržovat již nabyté zkušenosti, ale nemají si s kým zahrát. Výuka je rozhodně motivační, protože je tu veselá nálada. Takže se určitě přinejmenším odreagujete. Pokud se děsíte toho, že byste museli zpívat, neděste se. Lekor zpívá celou hodinu a záleží na vás, zda se přidáte nebo ne.
 
K výuce potřebujete:
kytaru s kovovými strunami nebo španělku s nylonovými strunami, obal na kytaru, kapodastr, ladičku, složku na noty...nemáte-li ani jednu z těchto věcí, stačí se s námi poradit, se vším vám pomůžem. Je-li pro vás problém přinést si vlatní kytaru na výuku,je tu vždy kytara (španělka) navíc.
 
Kdy
každé úterý a čtvrtek odpoledne - večer
 
Cena
1.Folk ve skupině (min.3 žáci) hodina 60min.: 2400kč
2.Cena pro ty, co chodí do jineho našeho kurzu: 2000kč
3.Bude-li vás 5 a více, domluvíme se na nižší ceně.
 
Folková akce:

Pořádáme nově úspěšně se rozjíždějící akci "indiánský víkend s kytarou". Spí se v Tee-pee, hraje se na kytaru, dělají se všelijaké "indiánské" aktivity, sauna v tee-pee, pečení masa na kameni atd..Zatím pro dospělé .-)

 

SLEVA PRO ŽÁKY ŠKOLY: škola má slevu 10% v obchodě KYTARY.CZ, Lidická 28, Brno

SLEVA PRO ŽÁKY ŠKOLY: škola má slevu 7,5% v obchodě CLARINA, ul.Česká, Brno

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode